пошук:  

>> Литовченко Тимур: Iнопланетянин в метро

У розділах: [Проза: збірка авторських текстів]

Авторська сторінка
Опублікував:  lytovchenkot


http://tim-lit.narod.ru

 

 

Фантастика! Тимур Литовченко

-- Ви хто такий? -- запитав старшина мiлiцiї у голови, що лежала на столi.

-- Iнопланетянин, -- ввiчливо вiдповiла голова. -- Як Ви, може, чули чи бачили по так званому телебаченню, я прибув на Землю мiсяць тому з Сузiр'я Гончих Псiв. З офiцiйним дружнiм вiзитом.

-- Не чув. Документи є?

-- Вони залишилися в костюмi, -- вибачливим тоном вiдповiла голова. -- Його ще не доставили.

До кiмнати бочком увiйшла огрядна чергова по станцiї i, боязко поглядаючи на живу голову, простягла старшинi лiву середню кiнцiвку Iнопланетянiна. Тої ж митi голова розвернулася, злетiла i попливла до чергової. Бiдна жiнка зойкнула i сповзла на пiдлогу.

-- Громадянине Iнопланетянiн, негайно припинiть хулiганити, -- грiзно мовив старшина. -- Лягайте на мiсце. Ви й без того накоїли...

-- Я тiльки хотiв подивитися, яку частину мого тiла принесли. Раптом там документи? Ви ж просили, -- голова знов лягла на стiл i скрушно пересмикнула вусиками. -- Що ж стосується так званого хулiганства, то я нiчого такого не робив.

-- Як се не робив? -- розсердився старшина. Вiн вийшов з-за столу i спробував привести до тями чергову. -- Як не робив? При пiдходi поїзда до платформи Ви роздiлили своє тiло на чотирнадцять частин, а потiм кожною окремою частиною проникли у вагони. Люди на ходу рвали стоп-крани i стрибали в тунель! I це -- не робив?!

Iнопланетянин здивовано присвиснув у три вуха i раптом почав виголошувати голосом чергової по станцiї: "Громадяни пасажири! В очiкуваннi поїзда рiвномiрно розмiщуйтесь по платформi! Прискорте висадку та посадку, проходьте на всi вiльнi дверi!"

I додав:

-- От я i розмiстився рiвномiрно по всiй довжинi платформи i пройшов на всi вiльнi дверi.

Тут чоловiк занiс до кiмнати тулуб з костюмом i документами. Чергова, яка щойно отямилася, знов застогнала та зомлiла...

 
Навіґація по серверу:   головна сторінка «нотатника» · бібліотека Vesna.org.ua
 
Універсальна перекладачка для будь-яких пар мов
Тут спілкуються про літературу
Rambler's Top100 Тлумачний словник: англійсько-білорусько-польсько-російсько-український

Віртуальна Русь, 2005-2011
Пишіть, якщо що...